Pánské kadeřnictví

Pánské kadeřnictví v centru Olomouce.

- Moderní i klasické pánské účesy

Účes pro muže nemusí znamenat pouze zastřižení konečků nebo projetí kštice strojkem na vlasy. Pánské kadeřnictví v salonu studio IW Vám nabídne moderní i klasické pánské účesy pro osobitý styl podtrhující Vaše charisma.

Doporučíme Vám ošetření kvalitní pánskou vlasovou kosmetikou pro obnovení svěžího vzhledu vlasů, či při problémech s lupy nebo vypadávání vlasů. 

Jak účinně bojovat s lupy?
-Máte lupy nebo citlivou pokožku? Neriskujte se zázračnými přípravky z teleshoppingů! Vydejte se raději do našeho pánského kadeřnictví na profesionální ošetření . Vlasová kosmetika je speciálně určena pro péči o vlasy s jemnou a citlivou pokožkou. Neobsahuje barviva a je dermatologicky testována. Závěrečné ošetření ozdravující kúrou a vlasovým sérem pokožku posílí a zamezí další tvorbě lupů.

 

Ošetření pro muže při vypadávání vlasů

Téměř 2 milióny českých mužů trápí vypadávání vlasů!

Naše kadeřnictví - studio iw  nabízí individuální kosmetické ošetření, které stimuluje vlasové kořínky řídnoucích vlasů a omezuje jejich předčasnou ztrátu.

Sérum účinně podporuje růst vlasů a omezuje dysfunkci vlasové pokožky. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujeme sérum s aktivačním šamponem proti vypadávání mužských vlasů ze stejné kosmetické řady.

Luxusní kosmetika J. Beverly Hills neobsahuje parabeny , nerozpustné  silikony a sulfaty.


Spolehlivé a rychlé krytí mužských šedin

Pánské kadeřnictví v kadeřnictví - studio iw poskytuje mužům celou řadu služeb, například barvení či melírování. Provádíme perfektní krytí šedin oblíbenou permanentní barvou J Beverly Hills  s ochranným systémem v několika barevných odstínech. 


Pánské kadeřnictví, přehled hlavních služeb

Moderní a klasické pánské střihy:

 

  • PÁNSKÝ STŘIH (mytí, střih, foukaná a styling)
  • PÁNSKÝ STŘIH STROJKEM (mytí)
  • PÁNSKÉ BARVENÍ, MELÍROVÁNÍ
  • PORADENSTVÍ A INDIVIDUÁLNÍ PÉČE