Kosmetické služby Studio IW

Kosmetika

nabízíme kosmetické čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a také ruční čistění pleti kvalitní přírodní kosmetikou Siberian Health 

Depilace voskem

nabízíme depilaci voskem všech partií 

Manikůra

nabízíme suchou i mokrou manikůru 

Gel lak

Nabízíme kvalitní a šetrný gel lak 

Pedikúra

nabízíme mokrou i suchou pedikúru

Milé slečny a dámy,

jmenuji se Iveta Jeglová a ráda bych Vás pozvala na kosmetické ošetření do OL kosmetického a kadeřnického studia na ulici třída Spojenců 20/a Olomouc. Zde můžete vyzkoušet ošetření ,které je sestaveno dle konkrétních potřeb Vaší pleti.Kosmetika zahrnuje odlíčení,peeling,hloubkové čištění,pleťová maska,masáž,aktivní látky nebo sérum a závěrečná vyživující maska.Ke kosmetickému ošetření nejčastěji používám ultrazvukovou špachtli (pokud někomu nevyhovuje, dá se i ruční čistění pleti).Při kompletním ošetření u mě strávíte 1h a při doplňkových kosmetických služeb až 2h. Samozřejmostí je pečlivost a Vaše pohodlí. Věřím ,že budete odcházet spokojená a krásnější.

Vaše kosmetička Iweta,kosmetika Olomouc

Používaná kosmetika:

Pracuji se sibiřskou profesionální bioaktivníkosmetikou SIBERIAN HEALTH ,,recept na krásu a mládí‘‘ ,jejíž produkty jsou vyráběny na bázi nejnovějších vědeckých studií z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů,ropy,alkoholu,parabenů,ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.

Přípravky jsou nasyceny aktivnímy látkami, jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a řeší následující problémy pleti:akné,předčasné stárnutí,vrásky,kuperóza,citlivá pleť,seborea,pigmentace.

Ošetření je vhodné absolvovat jedenkrát za měsíc,u některých problémů doporučuji z počátku intenzivní kúru (cca po 14dnech).

Nejlepších výsledků lze dosáhnout,zvolíte-li kombinaci ošetření v salonu s domácí péčí Siberian Health . 

-kosmetické ošetření
-hloubkové čištění
-čištění ultrazvukovou špachtlí
-kosmetické masáže
-barvení řas a obočí a jeho úprava
-depilace voskem

- manikúra

- pedikúra

- gel lak 

líčení denní,večerní,svatební (spolupráce s vizážistkou ) - momentálně není v provozu 

-prodej kosmetických přípravků a poradenství

-prodej dekorativní kosmetika (vždy konzultace s vizážistkou)

-prodej dárkových poukazů