Gel - lak

Potáhnutí přírodních nehtů kvalitním a šetrným gel - lakem s vyživujícími účinky

(V ceně: desinfekce, suchá manikúra – úprava délky, tvaru a povrchu nehtu, úprava okolí nehtu a ošetření cuticuly, šetrné odstranění předešlého gel-laku, nová aplikace gel-laku - základní 4 vrstvy, celobarevný potah nehtů, aplikace lesku s UV filtrem, ošetření parfémovým olejíčkem).

 

Gel-lak je nejmodernější technika úpravy nehtů, které vydrží nalakované 2-3 týdny. Na českém trhu je gel-lak 2 roky, ale díky jeho vlastnostem se dostává rychle do povědomí klientek. Jedná se o techniku lakování gelovým lakem, u kterého nemusíte čekat až zaschne, ale stačí vytvrdit v UV lampě. Možnosti zdobení v gel laku jsou velice rozšířené. Do gel laku se mohou aplikovat samolepky, různé ploché předměty nebo také malovat, nedoporučují se však kamínky nebo předměty, které vystupují z laku, jelikož by mohly tyto ozdoby odpadávat, protože gel lak je velice tenký a není určen pro takovéto typy ozdob. Gel lak při správném odstranění nehty nepoškozuje a tak pokud se rozhodnete, že již gel lak nechcete nosit, stačí jen odstranit gel lak a přírodní nehet namazat olejíčkem. O takovýto nehet již není potřeba další odborné péče.

Aplikace gellak

Aplikace gel-laku při první návštěvě trvá cca 45 minut. Nehty se odezinfikují, vyčistí, zatlačí se kůžička okolo nehtového lůžka. Dále se upraví nehet do požadovaného tvaru a houbičkou se mírně zmatní povrch nehtu. Poté se nehet očistí čističem a potře se dezinfekční fází a přilnavačem. Na takto připravený nehet nalakujeme podkladovou vrstvu gel-laku. Po vytvrzení 2 minuty v UV lampě setřeme výpotek a zmatníme opět houbičkou a očistíme čističem na nehty. Poté už jen aplikujeme dvě vrstvy Vámi vybraného laku, a navrch zakončíme vrstvou TOP gel-lak. Všechny vrstvy vytvrzujeme 2x2 minuty. Jakmile je i vrchní vrstva vytvrzená, setřeme výpotek a již jen dáme olejíček na nehtovou kůžičku a provedeme krátkou masáž rukou krémem.

Odstranění gellaku

Gel-lak se zmatní houbičkou a na 10 minut zabalíme nehty do zábalu s Gel-lak removerem. Jakmile gel-lak takto změkčený, a seškrábneme zbytky gel laku z Vašeho nehtu. Odezinfikujeme, očistíme, upravíme kůžičku a tvar nehtů a již naolejujeme výživným olejem na nehty.