Dětské kadeřnictví

Stříháme děti každého věku - barvení dětí barvou bez peroxidu

Pohodové dětské kadeřnictví
-Kadeřnictví pro holky, pro kluky - pro děti každého věku

Dětské kadeřnictví Studio IW nabízí stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme nejmenší děti od jejich prvních vlásků až po slečny a mladé muže ve věku teenagerů. Snažíme se dětem vytvořit příjemné prostředí pro jejich dobrý pocit ze stříhání i z návštěvy dětského kadeřnictví.

V dětském kadeřnictví vytváříme klasické i moderní dětské účesy podle aktuálních trendů v dětské módě. Poskytujeme odborné poradenství, jak správně pečovat o vlasy dětí.

Dětské kadeřnictví Studio IW:
Správným směrem už od prvních vlásků

Mýty a pověry o stříhání dětských vlásků
První stříhání vlásků bývá doprovázeno různými pověrami. V českých rodinách se po generace dodržoval zvyk, že je třeba 1. stříhání odložit na co nejdéle, neboť: Čím delší 1. vlásky - tím delší život. A jiné rčení zase zní: Vlasy se musí stříhat často, aby hodně rostly.

Pověra o častém stříhání se někdy traduje mezi rodiči. Pro krásné vlásky jsou miminka stříhána dohola a větší holčičky tzv. na kluka. Nejedna dívka potom trpí, když od okolí slýchává: Ty jsi ale hezký chlapeček. Jde ovšem skutečně pouze o pověru. Kvalita vlasů je dána geneticky a časté stříhání dítěti k bujné kštici nijak nepomůže. Ale i u dětí lze vlásky posílit jemnými šampóny a správnou péčí.

Jak probíhá návštěva našeho dětského kadeřnictví?

V pohodovém dětském kadeřnictví stříhání přece nebolí
Vidíte-li, že Vaše dítko potřebuje ostříhat, netrapte se stříháním vlásků doma. Přijďte bez obav do našeho kadeřnictví Studio IW. Stříhání v pohodovém dětském kadeřnictví není traumatický ani uplakaný zážitek.

Víme, jak správně s dětmi jednat. Naše kadeřnice mají dostatek zkušeností s dětskými zákazníky. S dětmi si povídáme a všechno jim vysvětlíme. Pokud je dítě přesto nesvé, můžete si jej posadit na klín, aby bylo během stříhání klidnější.

Příprava před návštěvou dětského kadeřnictví

Po 1. stříhání si odnesete pramínek vlasů na památku
-Před prvním stříháním doporučujeme vzít Vaší ratolest do našeho kadeřnictví pouze na prohlídku. Dítě se tak dobře seznámí s prostředím a prohlédne si všechny používané nástroje. Skvělé cvičení je zahrát si doma na dětské kadeřnictví a ostříhat třeba panenku nebo petržel.

Pro starší holčičky nabízíme i barvení vlásků šetrnými barvy bez peroxidu ! Vlásky nezničí a barvičky se cca za 14 dní až měsíc vymyjí .
Barvy máme všechny základní a jsou libovolně míchat na různé odstíny.